Jak přidat akci do nabídky pobytů

[button text=“Pokud jste již registrovaní, pokračujte kliknutím zde a následným vyplněním formuláře“ link=“http://www.viphotels.cz/pridej-akci/“ style=“primary“ size=“normal“ target=“_self“ display=“inline“ icon=“arrow-right“]

Jste zde poprvé?

Pokud jste navštívili tento web poprvé a jste provozovateli ubytovacího zařízení jehož nabídku by jste rádi zveřejnili, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo prostřednictvím emailu marketing@viphotels.cz.

Proč přidat Vaši nabídku právě na tento web?

Jako provozovatele ubytovacího zařízení Vás již jistě kontaktoval některý ze slevových portálů a lákal Vás k prezentaci jedinečné nabídky, která je ovšem v konečném důsledku jedinečná jen pro tyto slevové portály. Rovnice je přitom jednoduchá. Požadovaná sleva 30% až 50% plus provize pro slevový portál obvykle 30% k tomu přičteme provozní náklady hotelu, daň a dopočítáme se k zisku který začíná znaménkem mínus. Lákavá slova promotérů těchto slevomatů o získání nových zákazníků se rozplynou jako vánek s následným telefonátem klientů a dotazem: „Kdy budete mít zase nějakou akci na slevovém portálu?“.
Na tomto webu máte svou nabídku zcela pod kontrolou jen Vy sami. Sami si určujete výši slevy či podmínky akce.
A hlavně nikomu neplatíte žádnou provizi!

Na webu VIPHOTELS:

 • Neplatíte žádnou provizi z pobytů
 • Veškeré kontakty vedou přímo na Vás
 • Obsah nabídky a cena záleží zcela na Vás
 • Délku platnosti nabídek určujete Vy
 • Nabídka se zobrazí také všem uživatelům mobilní aplikace VIPHOTELS

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu: marketing@viphotels.cz nebo pomocí tohoto formuláře:

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Název hotelu (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Share